سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

برگزاری همایش بزرگداشت خانواده معظم شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

بمنظور تکریم وبزرگداشت خانواده معظم شهدا و ایثار گران دانشگاه آزاداسلامی واحد شاهین دژ، همایشی با مشارکت بسیج دانشجویی و باحضور دانشجویان شاهد وایثارگر و خانواده محترمشان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، ائمه جمعه شهرستان، مسول نهادنمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، ریاست بنیاد شهید و امور ایثار گران، مسولان بسیج دانشجوی، ادارات و فرهنگیان وسایر مهمانمان ومدعوین درسالن شهید عربعلی یزدانی واحد شاهین دژ برگزار گردید.

در این همایش قره گوزی رئیس واحد شاهین دژ  رسالت اصلی حوزه فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی بویژه در مدیریت جدید دانشگاه را تقویت روحیه انقلابی و جهادی از طریق بزرگداشت وتکریم خانواده شهدا و ایثار گران برشمرد و وجود شهدای مدافع حرم ازمجموعه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاداسلامی سراسر کشور را مایه افتخار وعزت دانشگاه دانست. رئیس واحد شاهین دژ در ادامه با اشاره به جمعیت بالای شاهد وایثارگران این واحد نسبت به جمعیت شهرستان افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج تمام نیکی ها واز خودگذشتگی و فداکاری قهرمانان واقعی جامعه می باشد و موجبات تحقق آرمانهای شهدا، امام راحل ومقام معظم رهبری را فراهم خواهد ساخت. در ادامه این همایش سرهنگ نجمي فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج سپاه پاسدارن شاهین دژ، وظیفه قشر جوان ودانشجو را بصیرت افزای وآگاه سازی ومقابله با تهاجم نرم دشمن دانست وابراز امیدواری کرد که با برگزاری همایش ها ویادواره های شهدا، شاهد تقویت ارزش ها، معارف و فرهنگ اسلامی در جامعه بویژه قشر دانشجو باشیم. در ادامه این همایش حجه الاسلام امامی مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران شاهین دژ نیز با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص ترویج سبک زندگی اسلامی از اقدامات و کارگاه های برگزار شده توسط دانشگاه در این زمینه قدردانی نمود.

 در این همایش حاج رسول قره گوزی از جانبازان جبهه حق علیه باطل و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان روایتی از حضور در عملیات دفاع مقدس را برای حضار بازگویی کرد. 

برپایی نمایشگاه عکس شهدا با عنوان حماسه سازان و رونمایی از تمثال مبارک شهدای گرانقدري که فرزندانشان دانشجوی واحد شاهین دژ می باشند نیز از جمله برنامه های این همایش بود. در خاتمه با اهدای لوح تقدیر ازدانشجویان ممتاز علمی شاهد وایثارگر تجلیل بعمل آمد و در نهایت به مناسبت ایام فاطمیه با پخش نذری از میهمانان پذیرایی شد.

سال 1397


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)